Firma rozpoczęła swoją działalność w 2000r. pod nazwą Zakład Ślusarski „ZGORZELSKI” Adam Zgorzelski. Na początku zajmowaliśmy się produkcją ogrodzeń i remontem przyczep rolniczych. Z czasem zdobyta wiedza i doświadczenie skłoniła nas do rozszerzenia oferty o produkcję różnego rodzaju wiat stalowych i hal rolniczych.
 
Początkowe nasze logo było rozpoznawalne głównie na rynku lokalnym. Z czasem realizowaliśmy większe projekty. Odpowiedni park maszynowy oraz kompetencje naszych pracowników sprawiły, że wyspecjalizowaliśmy się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych, zgodnie z projektem. Wspieramy naszych klientów od samego początku czyli momentu projektowania po oddanie obiektu do użytkowania.
 
Wieloletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych pozwoliło nam zdobyć zaufanie klientów oraz Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, który potwierdził kwalifikacje spawalnicze naszego zakładu wg normy PN - M – 69009, uprawniając nas do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu i remontów spawanych konstrukcji stalowych klasy 2 i 3.
 
W międzyczasie zmieniliśmy nasze logo umacniając pozycję firmy na rynku producentów konstrukcji stalowych.
 

Wykonujemy konstrukcje stalowe, będące szkieletem hal przemysłowych czy magazynowych dla firm oraz klientów indywidualnych.
Obecnie możemy Państwu zaoferować realizację m.in.:
  • hal produkcyjno-magazynowych,
  • konstrukcji wsporczych,
  • silosów na cement lub inne materiały sypkie,
  • zbiorników kruszywa,
  • węzłów betoniarskich wraz z wyposażeniem w niezbędne urządzania podające tj.: przenośniki taśmowe, przenośniki ślimakowe itp.
Posiadając niezbędne kompetencje dokładamy wszelkich starań, aby jakość wykonywanych przez nas wyrobów była na najwyższym poziomie.
Dbamy o detale podczas produkcji. Jakość wykonywanych konstrukcji stalowych, odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne, transport i montaż naszych produktów oraz zadowolenie klienta są dla nas priorytetem.
Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi oraz firmami budowlanymi jako podwykonawcy konstrukcji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.